Проводиться набір слухачів навчання з питань Охорони праці м. Рівне 25 червня 2020 року


Навчальний центр міста Рівного з питань Охорони праці проводить набір слухачів для проходження наступного навчання:

 • навчання по Закону України   (Закон України «Про охорону праці» та нормативно-правових актів до нього)
 • електробезпека (“Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів”, “Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів”, “Правил улаштування електроустановок”, “Правил експлуатації електрозахисних засобів”)
 • обладанання під тиском (Правила  охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском)
 • інструменти, пристрої (Правила охорони праці під час роботи з нструментом та пристороями)
 • висота (Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті)
 • вантажопідіймальні крани (Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристороїв
  і відповідного обладанння)
 • ПТЕЕС  (“Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів”)
 • теплові установки і мережі ( “Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж“)
 • газ побутовий ( “Правил безпеки систем газопостачання” при експлуатації побутових газових приладів)

та інші нормативно-правові акти з охорони праці, згідно діючого покажчика  від 16 вересня 2019 року.

Є можливість дистанційного навчання, без відриву від виробництва. Дистанційне навчання відбувається за умови забезпечення візуальної аутентифікації слухачів за допомогою телефонного зв’язку, Viber, WhatsApp та особистої присутності членів комісії з перевірки знань з питань охорони праці УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

Алгоритм проведення дистанційного навчання

 1. Заявка на навчання приймається на електронну адресу навчального центру: oatexno@gmail.com або в телефонному режимі за тел.098-423-27-46.
 2. Формування договору та рахунку, надсилання на електронну адресу замовника. Підписання договору та здійснення оплати за навчання (з подальшою відправкою оригіналів поштою).
 3. Реєстрація слухачів здійснюється на підставі картки слухача. Додатково направляється інструкція дистанційнго навчання.
 4. Курс дистанційного навчання складається: – тематичний план, програма, електронні конспекти лекцій для особистого опрацювання слухачем. Кожен учасник , має право на консультацію викладача  дистанційно по телефону або електронною поштою.
 5. Формою перевірки знань згідно «Типового положення про проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці» буде іспит- за екзаменаційними білетами у вигляді письмого опитування.

Слухач отримує на електронну адресу питання для перевірки знань, готує відповіді і надсилає на електронну адресу навчального центру (НАПИСАНО ВРУЧНУ)

 1. Дистанційна перевірка знань здійснюється комісією Управління Держпраці в Рівненській області за умови забезпечення візуальної аутентифікації слухачів за допомогою телефонного зв’язку, Viber, WhatsApp та особистої присутності членів комісії з перевірки знань з питань охорони праці( УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ)
 2. Видача документів здійснюється за адресою: м.Рівне, вул.Чорновола, 37, оф.102 або поштовими відправленнями(Укрпошта та Нова пошта).

Також проводимо виїздні навчання. Звертайтесь за телефоном 098-423-27-46