Навчання по “Правилах технічної експлуатації теплових установок і мереж”


Навчальний центр ОАЗИС ТЕХНОЛОДЖІ проводить набір слухачів на  навчання по “Правилах технічної експлуатації теплових установок і мереж”.  Навчання планується з  залученням представників Управління Держенергонагляду у Рівненській області. За детальною інформацією звертайтесь +38098-423-27-46.

Перевірка знань правил експлуатації теплових установок і мереж

 

  Первинна перевірка знань проводиться перед допуском до самостійної роботи після навчання та підготовки працівника на нову посаду.

Періодичність перевірки знань персоналом Правил і виробничих інструкцій має проводитись: один раз на 12 місяців для персоналу, який безпосередньо обслуговує діючі теплові установки та мережі, або виконує на них налагоджувальні, монтажні, ремонтні роботи чи профілактичні випробування, а також для персоналу, який оформлює розпорядження і організовує ці роботи; один раз на 3 роки для інженерно-технічних працівників, які не належать до попередньої групи, пов’язаної з експлуатацією та ремонтом теплових установок та мереж.

Інженерно-технічні працівники, які належать до оперативно-ремонтного персоналу, проходять перевірку знань щороку.

Уповноважена посадова особа, що відповідає за справний стан і безпечну та економічну експлуатацію устаткування теплових установок і мереж (технічний  керівник), його  заступники та начальники структурних  підрозділів проходять перевірку знань один раз на 12 місяців у разі, якщо розпорядженням керівника суб’єкта господарювання їм надано право видачі наряду на виконання робіт у діючих тепловикористовувальних установках і теплових мережах. У разі, якщо ці працівники належать лише до адміністративно-технічного персоналу, перевірка знань у них проводиться один раз на 3 роки.

Результати  перевірки  знань працівників оформлюються протоколом та вносяться до журналу перевірки знань встановленого зразка і зазначаються у відповідному посвідченні.