Навчальний центр “ОАЗИС ТЕХНОЛОДЖІ “проводить навчання для вас і ваших працівників в власному центрі навчання з охорони праці. У нас доступні навчання за програмами і курсами:

1. Для керівників та працівників з загальних питань охорони праці.

Відповідно до Закону України «Про охорону праці» посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийому їх на роботу і потім періодично – один раз на три роки, проходять навчання, а також перевірку знань з охорони праці.

2. Курси підготовки, перепідготовки інженерно-технічних працівників, відповідальних за об’єкти підвищеної небезпеки, а саме, осіб, відповідальних за справний стан і безпечну експлуатацію:

  • газового господарства;
  • посудин, що працюють під тиском;
  • парових і водогрійних котлів;
  • трубопроводів пари і гарячої води;
  • пасажирських підвісних канатних доріг та пристроїв буксирних канатних;
  • електроустановок споживачів;
  • за організацію експлуатації ліфтів;
  • за атракціонну техніку.

Відповідно до п. 5.3 Типового положення «Посадові особи та інші працівники, зайняті на роботах, зазначених у Переліку робіт з підвищеною небезпекою», проходять навчання з питань охорони праці у галузевих навчальних центрах або навчальних закладах та установах, які отримали відповідний дозвіл на навчання з питань охорони праці.
Посадові особи та працівники, які виконують роботи підвищеної небезпеки, проходять спеціальне навчання та перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці не рідше одного разу на рік.

3. Навчання з електробезпеки з присвоєнням групи допуску.

Навчальний центр розробив інформативні та корисні навчальні посібники.
Курси з охорони праці побудовані максимально раціонально, із застосуванням сучасних методик.

По закінченню занять слухачі отримують посвідчення затвердженого зразка.

Цікава форма подачі матеріалу, відеоматеріали, інфографіка дозволяють учасникам курсів за стислі терміни усвідомити корисну, життєво необхідну інформацію.

Навчання з охорони праці виконуються на загальних підставах, спільно з працівниками, щоб створити невимушену обстановку.

Курси можуть проводитися:

Групове начання
Навчання проводиться в сучасному спеціалізованому класі, відповідно до затвердженого плану.

В індивідуальній формі
З індивідуальним графіком занять, в якому враховуються побажання, щодо часу і місця проведення

З виїздом на підприємство
Для зручності замовників навчання може бути проведено безпосередньо на підприємтсві

Для того щоб замовити навчання потрібно заповнити електронну заявку і нам відправити на електронну адресу oatexno@gmail.com або зателефонувати +38098-423-27-46 Олена